Przejdź do treści
Jakub Zeid Specjalista SEO Konsultant, Seo expert Kuba

SENIOR SEO SPECIALIST DEVAGROUP

SEO Ekspert

Optymalizacja strony internetowej: wizytówki firmowej, bloga czy sklepu e-commerce to podstawa do osiągnięcia sukcesu w wyszukiwarce Google.

cZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Audyt SEO

Pełny skan, weryfikacja wszystkich istotnych elementów strony internetowej oraz przygotowanie zaleceń optymalizacyjnych.

optymalizacja

Dostosowanie strony do zaleceń i wymagań wyszukiwarki Google, wdrożenie modyfikacji wynikających z wieloletniego doświadczenia.

pozycjonowanie

Skuteczne, długoterminowe działania mające na celu zwiększenie widoczności serwisów WWW w wyszukiwarce Google.

KONSULTACJE SEO

Jesteś na etapie tworzenia strony? Długo współpracujesz już z agencją SEO ale nie masz jeszcze oczekiwanych efektów? Z konsultacji SEO warto skorzystać w sytuacji gdy:

JESTEŚ Właścicielem działającej stroNY lub SKLEPU e-COMMERCE

Sprawdzimy czy strona lub sklep internetowy jest zgody z aktualnymi trendami i wymaganiami wyszukiwarek, jak prowadzone są działania link-buildingu.

JESTEŚ Zainteresowany rozpoczęciem przygody z e-biznesem

Przed rozpoczęciem budowy strony warto zadbać o jej prawidłową strukturę - zarówno pod kątem potencjalnych użytkowników jak i robotów wyszukiwarek.

JESTEŚ Na etapie tworzenia nowej wersji strony/szablonu

Warto zadbać o poprawne przeniesienie najważniejszych podstron, treści, tytułów czy nagłówków, utworzenie optymalnej mapy przekierowań oraz nadzór nad procesem migracji.

Krótko o mnie

Nazywam się Jakub Zeid, obecnie mieszkam w Strzyżowie na Podkarpaciu, skąd również pochodzę. Stronami internetowymi pasjonuje się od 2007 roku, wtedy też po raz pierwszy zainteresowałem się tematyką SEO. Od tamtego momentu uważnie śledziłem polską branżę pozycjonowania, z sukcesami prowadziłem SEO dla kilku firm oraz własnych serwisów internetowych. Zainteresowanie tematyką SEO wykorzystałem również podczas studiów na I i II stopniu, na kierunku Informatyka i Ekonometria na AGH w Krakowie, gdzie obroniłem pracę magisterską opartą o tematykę pozycjonowania stron internetowych. W 2017 roku dołączyłem do zespołu SEO agencji DevaGroup, gdzie odpowiedzialny jestem za audyty SEO oraz prowadzenie kampanii pozycjonowania dla serwisów i sklepów internetowych.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI OD REKLAMY W GOOGLE
Agencja DevaGroup Kraków

AGENCJA SEM I SEO

Pracuje na stanowisku Senior SEO Specialist w krakowskiej agencji DevaGroup, która świadczy usługi z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych (SEO), kampanii reklamowych w Internecie (SEM), szeroko pojętego marketingu internetowego oraz social media. Agencja na czele z Krzysztofem Marcem, certyfikowanym trenerem Google Ads prowadzi szkolenia z zakresu Google Ads, SEO i Google Analytics oraz organizuje największą krakowską imprezę marketingową w klimacie bar campu – semKRK.

Moje ARTYKUŁY W SIECI

jednorożec seo
Poradnik
Jakub Zeid

Co to jest Jednorożec SEO?

Aktualizacja: Festiwal SEO 2021 wyjaśnił ostatecznie czym jest jednorożec SEO. Wejdź i sprawdź szczegóły na temat jednorożców SEO Xanna. Aby poznać historię jednorożca SEO, należy

Jakub Zeid

Dane kontaktowe

Adres e-mail: jakub [małpa] zeid.pl

SZYBKI KONTAKT